خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

باید برای حل مشکلات خوی اقدام اساسی انجام گیرد

   

  امام جمعه خوی:

  باید برای حل مشکلات خوی اقدام اساسی انجام گیرد

  خبرگزاری فارس: باید برای حل مشکلات خوی اقدام اساسی انجام گیرد

  امام جمعه خوی گفت: باید برای حل مشکلات خوی اقدام اساسی و قابل توجه انجام گیرد.

  به گزارش خبرگزاری فارس از خوی، حجت‌الاسلام سید رضی موسوی شکوری صبح امروز در جلسه بزرگداشت هفته دولت که با حضور مدیران شهرستان خوی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: باید برای حل مشکلات مختلف و متعدد در این شهرستان اقدامات لازم انجام گیرد.

  این مسؤول با بیان اینکه امیرالمؤمنان حضرت علی (ع) در طول 25 سال خانه‌نشینی برای راه‌اندازی مزارع و کشتزارها همچنین تولید محصول و آبادانی و حفر چاه اقدام کردند، گفت: از این رهگذر برای گذراندن زندگی خود مبادرت کردند همچنین نیازمندان مورد غفلت قرار نمی‌گرفتند.

  وی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات استان و شهرستان فقط از طریق اقدام و عمل جدی قابل حل هستند، ادامه داد: بنابراین به جای شعار دادن باید حرکت و اقدامی در این زمینه صورت گیرد تا از نتایج ملموس نیز برخوردار باشد.

  امام جمعه خوی با اظهار اینکه بیش از 3 هزار هکتار بافت فرسوده در شهرستان‌های مناطق مختلف استان وجود دارد، اضافه کرد: عبور از کشاورزی سنتی به صنعتی، وجود 118 هزار بیکار، غیر قابل صدور بودن میوه‌جات استان از جمله مشکلات موجود است.

  مدیر حوزه‌های علمیه خوی وجود واحدهای صنعتی راکد و نیمه‌تمام، وجود موانع گسترده بر سر راه سرمایه‌گذاران و فعالان بخش خصوصی و ... را بقیه مشکلات استان همین طور این شهرستان برشمرد و اقدام عاجل برای رفع این مشکلات را خواستار شد.

  موسوی شکوری با اظهار اینکه اکنون در هفته دولت و سالروز به شهادت رسیدن رئیس جمهور منتخب ملت و نخست وزیر کشورمان قرار گرفته‌ایم، ادامه داد: باید از چنین انسان‌های وارسته و شخصیت‌های خادم رسم خدمت به ملت را آموخت.

  امام جمعه خوی هفته دولت را یک فرصت مغتنم برای بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی و وصیت‌نامه شهدای گلگون‌کفن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه شهدای دولت دانست و بیان داشت: از این فرصت باید به شکل حداکثری استفاده کنیم.

  موسوی شکوری با اظهار اینکه شهیدان رجایی و باهنر به معنای واقعی کلمه در قلب‌های ملت بزرگ ایران اسلامی جای داشتند، اضافه کرد: خدمت بدون منت و ساده‌زیستی آنها از جمله دلایل ماندگار شدن راه و یادشان است.


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مشکلات ,شهرستان ,امام ,اینکه ,اقدام ,جمعه ,امام جمعه ,هفته دولت ,اظهار اینکه ,انجام گیرد ,باید برای ,
  باید برای حل مشکلات خوی اقدام اساسی انجام گیرد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر