جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد

   

  سخنرانی قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در هشتمین کنگره بین المللی پزشکان مسلمان شیعه در مشهد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شرایط بیمارستان‌های خوی مطلوب نیست بنابراین اتمام دو بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از خوی، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری خوی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: سفر به شهرستان خوی از آرزوهای من بود که امروز محقق شد. وحدت و همدلی از اولویت‌های ماست.

   وی افزود: عدالت باید در همه جوانب رعایت شود، به‌زودی برای راه اندازی دانشکده پرستاری در شهرستان خوی اقدام می شود.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: درباره بیمارستان‌ها اصلاً شرایط شهرستان خوی مطلوب نیست، پیشتر قرار بود اعتباری برای دو بیمارستان نیمه تمام  خوی اختصاص داده شود اما ظاهراً اولویت‌های دیگری مد نظر بوده است.

   وی گفت: باید دست به دست بدهیم تا بیمارستان 164 تخت خوابی تمام شود، درباره بیمارستان آیت‌الله خویی نیز نباید بگذاریم کارگاه معطل شود و این خیلی ناراحت کننده است که بیمارستانی با نام آیت‌الله خویی بیش از دو دهه به اتمام نرسیده است.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دو بیمارستان خوی باید در اولویت نخست قرار گیرد و خیران نیز در سراسر کشور باید برای کمک به این موضوع فعال شوند.


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 10 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : بیمارستان ,شهرستان ,اتمام ,اولویت ,پزشکی ,بهداشت، ,وزیر بهداشت، ,آموزش پزشکی ,بهداشت، درمان ,آیت‌الله خویی ,قرار می‌گیرد ,وزیر بهداشت، درمان ,
  اتمام ۲ بیمارستان ناتمام خوی در اولویت دولت قرار می‌گیرد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر